Новорічна акція від DroneDeploy та DroneUA

October 03, 2023
Новорічна акція від DroneDeploy та DroneUA
   

DroneDeploy та офіційний дистриб'ютор DroneDeploy в Україні повідомляють про початок нової акції.

Передріздвяний сезон — час задуматися про купівлю надійних інструментів для роботи в Новому Році. Особливо коли умови стають такими приємними.

Саме зараз ви можете придбати річний пакет професійного програмного забезпечення DroneDeploy PRO та найпопулярніший дрон DJI Mavic Pro зі знижкою 25%!

Пропозиція поширюється як на стандартну версію Mavic Pro, так і на розширену комплектацію Mavic Pro Combo.

Акція дійсна з 1 по 31 грудня 2017 року.

Кількість акційних товарів обмежена, поспішайте!

Детальніше тут: 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами