Нові промислові рішення від DJI Enterprise та DroneUA

October 03, 2023
Нові промислові рішення від DJI Enterprise та DroneUA
   

28 березня було представлено оновлення екосистеми промислового використання дронів від DJI Enterprise. Оновлення стосуються нового підвісного обладнання, нового середовища розробників SDK Payload, нового продукту DJI SKYPORT та нової концепції розвитку промислового обладнання від DJI Enterprise.

У відділенні пожежної безпеки Menlo Park, East Palo Alto та San Mateo County відбулася презентація нового обладнання промислового підрозділу DJI Enterprise, провідного виробника безпілотних технологій у світі, компанії DJI.

Екосистема безпілотної промисловості

Основними цінностями екосистеми промислового використання дронів від DJI Enterprise є продуктивність, доступність та гнучкість у застосуванні, саме ці цінності у баченні DJI дають можливість максимально розповсюджувати технології. Зона впливу DJI у рамках нового безпілотного ринку лежить не тільки у створенні безпілотних апаратів, а й у розширенні можливостей системних інтеграторів, програмних розробників, авторів правил експлуатації БПЛА, а також комерційних пілотів.

Екосистема всієї безпілотної індустрії складається з безпілотних платформ, сенсорів та підвісного обладнання, програмних продуктів, процесів навчання персоналу, центрів підтримки експлуатації та системних інтеграторів. У кожному з цих напрямів DJI Enterprise озвучили основних стейкхолдерів та партнерів.

Нові продукти

Zenmuse XT2

Zenmuse XT2– нове тепловізорне обладнання, збудоване на базі модуля FLIR DUO PRO, представленого корпорацією FLIR у вересні 2017 року. Модуль забезпечує можливість отримання одночасно тепловізорного зображення та візуального спектру, що дозволяє підвищити ефективність дистанційного інспектування та неруйнівного контролю за рахунок більш точного визначення проблемних елементів та можливості візуального розпізнавання теплових аномалій. Модуль має 12-ти мегапіксельну візуальну матрицю, а також тепловізорний блок у 2-х варіаціях з роздільною здатністю 336 або 640 пікселів. Модулі доступні також у радіометричних версіях для попіксельного аналізу одержуваних тепловізійних даних. Тепловізорні модулі оснащуються на вибір 9, 13, 19 та 25 мм. В Україні доступна для замовлення лише 9-ти герцова версія тепловізорного обладнання.
Управління тепловізорним блоком з подвійним відеопотоком буде доступне тільки в додатку DJI Pilot для андроїд, який призначений для керування промисловими дронами серії Matrice 200, а також DJI XT Pro для iOS. Можливість управління анонсована для реалізації у квітні.

Нові інтелектуальні режими перегляду «картинка в картинці», а також FLIR MSX дозволяють об'єднувати дані, що отримуються з візуальних сенсорів і тепловізорних модулів, для формування більш чітких текстур теплових сигнатур.

Нові тепловізорні модулі сумісні з промисловими платформами Matrice 200, Matrice 210, Matrice 210 RTK і Matrice 600 PRO. Устаткування не призначене для використання на платформах Inspire 2. В Україні офіційними імпортерами промислового обладнання DJI є компанія Smart Trading та підрозділ DroneUA, центр дистриб'юції безпілотних технологій.

Вартість обладнання уточнюється за запитом та ви можете зв'язатися зі спеціалістами компанії DroneUA для уточнення термінів замовлення та доступності обладнання в Україні: info@drone.ua, +380934575757. Для отримання оптових умов співробітництва ви можете надіслати запит на opt@drone.ua або dji@smarttrading.com.ua

SLANTRANGE 3PX

SLANTRANGE 3PX – мультиспектральна камера, розроблена спеціально для платформ серії Matrice 200-210 виробником SLANTRANGE. Мультиспектральний блок укомплектовується модулем inflight калібрування, що дозволяє записувати дані освітленості в процесі виконання робіт. Пряме підключення через порт підвісного обладнання дозволяє відображати процес зйомки безпосередньо в польоті. Також, це дає можливість зміни налаштувань камери за допомогою програм DroneDeploy або SLANTRANGE в процесі польоту в режимі єдиного вікна.

Вартість обладнання уточнюється за запитом та ви можете зв'язатися зі спеціалістами компанії DroneUA для уточнення термінів замовлення та доступності обладнання в Україні: info@drone.ua, +380934575757. Для отримання оптових умов співробітництва ви можете надіслати запит на opt@drone.ua або dji@smarttrading.com.ua

SENTERA AGX710

SENTERA AGX710 – мультиспектральна камера, розроблена спеціально для платформ серії Matrice 200-210 виробником SENTERA. На відміну від камер SLANTRANGE, SENTERA поставляється з блоком гіростабілізації. Модуль оснащується двома мультиспектральними блоками з роздільною здатністю 12.3MP Модуль сумісний з програмними продуктами FieldAgent™. Пряме підключення через порт підвісного обладнання дозволяє відображати процес зйомки безпосередньо в польоті.

Комплектація SENTERA AGX710 передбачена у таких форматах:

  • RGB + NDVI | NDVI: червоний (625 нм), NIR (850 нм)
  • RGB + NDRE | NDRE: Червоний край (720 нм), NIR (840 нм)
  • Багатоспектральний | Синій (446 нм), зелений (548 нм), червоний (650 нм), червоний край (720 нм), NIR (840 нм)

Вартість обладнання уточнюється за запитом і ви можете зв'язатися зі спеціалістами компанії DroneUA для уточнення термінів замовлення та доступності обладнання в Україні: info@drone.ua +380934575757. Для отримання оптових умов співробітництва ви можете надіслати запит на opt@drone.ua або dji@smarttrading.com.ua

DJI Payload SDK

DJI Payload SDK – середовище розробки, що дозволяє створювати програмні рішення як з використанням обладнання DJI, так і нових апаратних модулів сторонніх розробників. Першими, але не єдиними продуктами Payload SDK стали галузеві модулі SENTERA AGX710 та SLANTRANGE 3PX.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами