Новий офіс DroneUA

October 02, 2023
Новий офіс DroneUA
   

З 1 листопада компанія DroneUA переміщується до нового офісу. Який знаходиться за адресою, Залізничне Шосе 2А, в центрі Києва, в пішій доступності від метро Либідська.

Новий офіс DroneUA це:

  • Більше 500 квадратних метрів офісних та виробничих площ на двох поверхах, робочі місця для 60 осіб.
  • Зручна автомобільна розв'язка, всього 7 хвилин пішки від метро та гостьова парковка для відвідувачів компанії;
  • В арсеналі інженерного підрозділу DroneUA є сучасне виробниче обладнання, цех 3D друку та власне CNC виробництво;
  • Авторизований сервісний центр DJI та інших торгових марок відкритий на базі інженерної служби DroneUA;
  • Центр обробки даних DroneUA оснащений сучасною IT інфраструктурою та можливістю розміщувати серверні потужності з гігабітним доступом до мережі.
  • Для зручності оптових клієнтів у розпорядженні доступні склади та зручна логістична інфраструктура, під'їзд для вантажного транспорту.

З 1 листопада нова адреса DroneUA — Залізничне шосе 2А

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами