Новий рівень безпеки: захисні пристрої для дронів доступні в Україні.

October 02, 2023
Новий рівень безпеки: захисні пристрої для дронів доступні в Україні.
   

Безпека — це важливо, все частіше ми стикаємося з питаннями та навіть необхідністю отримувати додатковий захист для свого обладнання. Робота у складних умовах потребує способів зменшити ризики.

DroneUA стали офіційним дистриб'ютором ParaZero та M.A.R.S. в Україні. Компаній, що створюють пристрої для захисту дронів практично будь-яких конфігурацій.

PARAZERO та M.A.R.S – це аксесуари парашутного типу, які у разі екстреної ситуації стануть захистом дрону.

Для чого дрону парашут?

У конструкції квадрокоптера парашут виконує роль своєрідного рятувального кола у разі виникнення непередбачених ситуацій.

Вони незамінні у таких випадках:

  • якщо основні системи пристрою раптово припинили свою роботу;
  • при повному розряді акумулятора;
  • якщо було пошкоджено лопату;
  • при зіткненні апарата на висоті з іншим об'єктом тощо

Принцип роботи

Система порятунку спрацьовує від сигналу спеціального контролера на борту. Також її можна активувати вручну, за допомогою пульта. На деяких моделях є різноманітні датчики і якщо вони зафіксують небезпечний кут нахилу або припинення роботи пропелерів, автоматично подадуть сигнал про випуск парашута.

Як вибрати?

Передусім слід звернути увагу на розмір купола самого парашута. В ідеалі він має відповідати вазі літального апарату. Якщо купол значно менший за цей показник, то парашут просто не зможе ефективно виконувати свої функції. Занадто великий купол також не рятує становища, адже в екстрених ситуаціях він може просто не розкритися.

Парашутна система ParaZero

Ізраїльська компанія ParaZero розробила та випробувала парашут для безпілотних літальних апаратів, який врятує дрон від удару об землю, а випадкових перехожих захистить від травм.

Характеристика

Система під назвою SafeAir призначена для професійних важких апаратів, хоча використовується також для аматорських мультикоптерів вагою кількох кг. Парашют при необхідності відстрілюється за допомогою піропатрону або пружини, встигаючи розкритися всього за два метри неконтрольованого падіння апарату. Швидкість зниження дрона з розкритим парашутом становить 20 км/год, причому система SafeAir автоматично задіює світлозвукову сигналізацію, яка сповіщає оточуючих падіння безпілотника. Це найбільш просунуті системи, які забезпечують максимальний рівень безпеки для промислових платформ Matrice 200-210RTK та Matrice 600.

Активацію парашута можна налаштувати або за командою оператора, або встановити параметри автоматичного спрацьовування системи на основі показань датчиків. Наприклад, SafeAir може відстрілювати парашут при критичному куті нахилу безпілотника, вільному падінні, відключенні двигуна або порушенні заданих меж польоту. Використання парашута може як запобігти пошкодженню літального апарату, так і мінімізувати ризик отримання травм перехожими або пошкодження чужого майна.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами