Поєднуємо агроінноваторів! Agro Startup Crash Test #10

October 03, 2023
Поєднуємо агроінноваторів! Agro Startup Crash Test #10
   

28 березня 2018 року відбувся вже 10-й ювілейний Agro Startup Crash Test. Це регулярний мітап для засновників стартапів, програмістів, маркетологів та інвесторів.

Для багатьох учасників — це був перший публічний виступ. Вони мали можливість розповісти про свій проект та отримали відгуки та рекомендації від інших учасників.

Підприємців-початківців підтримали вже досвідчені колеги. Ідеолог DroneUA Валерій Яковенко – модерував захід. І поділився своїм досвідом створення одного із найінноваційних агропроектів в Україні. А також розповів про специфіку цільової аудиторії сучасних IT проектів в агро.

На Agro Startup Crash Test ми послухали Михайла Лобанова та команду з проектом Rest Buy, Олега Загороднього (Oleg Zagorodniy) із проектом Organic Portal та Олександра Степанова з новим проектом у рамках АгроЯрд.

Приємним бонусом для учасників була зустріч із COO Agro-Region, Володимиром Кравцовим, який поділився особистим досвідом роботи з новими технологіями на одному з найінноваційних агропідприємств країни.

Агроінновації — це круто, приєднуйтесь до нас на наступному Agro Startup Crash Test вже скоро!

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами