Оновлюємо флот дронів обприскувачів! DJI AGRAS MG-1P доступний в Україні.

October 02, 2023
Оновлюємо флот дронів обприскувачів! DJI AGRAS MG-1P доступний в Україні.
   

Дрони стають все більш популярними в різних сферах бізнесу та сільському господарстві – серед піонерів індустрій, які використовують дрони. Від агромоніторингу до дистанційного зондування землі, від внесення трихограми до використання дронів для внесення ЗЗР.

В Україні з'явився новий дрон-обприскувач AGRAS MG-1P. Обладнання призначене для внесення засобів захисту рослин. І це нове покоління дронів, які раніше були доступні лише на території Китаю. З 2019 року AGRAS MG-1P доступний у DroneUA – офіційного дистриб'ютора технології Agras в Україні, а також першому сертифікованому центрі Agras-технологій

Головна перевага дрону — зниження ризику роботи персоналу, можливість точкової обробки та виконання робіт тоді, коли класичні методи недоступні.

На відміну від попередніх моделей, AGRAS MG-1P ефективніше в роботі, може працювати на полях зі складним рельєфом та за умовчанням обладнаний системою обходу перешкод. У попередніх поколіннях це була додаткова опція.

Дрон має 4 знімні металеві сопла, які розташовані безпосередньо під двигунами. Ротори збільшують ефективність розпорошень, дозволяючи реагенту досягати стебел рослин та листя по всій висоті рослин.

  • діапазон керування пульта дистанційного керування до 3-х км;
  • одночасне керування п'ятьма дронами;
  • Оновлена система розпізнавання перешкод;
  • FPV-камера для агромоніторингу;

Максимальна ефективність

Agras MG-1P отримав можливість працювати в режимі, коли кількома дронами управляє один оператор. Це дає можливість збільшити продуктивність польових бригад на великих площах.

На AGRAS MG-1P встановлена ширококутна камера 123 FOV. Ця функція підвищує безпеку польотів, інформуючи пілота про перешкоди, що актуально особливо на далекій відстані.

Практична продуктивність дрону від 1 до 1.5 га за виліт або від 4 до 6 Га на годину. За сприятливих погодних умов на день може сягати 30-40 га. Висота виконання робіт дрону 1-3 метри.

Система зондування радіолокації

Радіолокаційна система зондування AGRAS MG-1P доповнена високоточним радаром для забезпечення стабільності та точності польоту. Система працює як при денному так і вночі, система стійка до вологи, пилу та дрібних частинок.

Розкидач для AgrasMG-1P

Вперше для серії аграс у користувачів з'явилася можливість встановлення розкидачу на повітряну платформу. Модуль є змінним та встановлюється замість стандартного бака.

AGRASMG-1P+RTK strong>

Дрон існує у двох версіях: З RTK і без. Система точного позиціонування дозволяє дрону виконувати польоти з точністю до кількох сантиметрів. Система може працювати в комплексі з Phantom 4 RTK, за допомогою яких в оперативному режимі можна створювати ортофотоплани та визначати зони для безпосереднього обприскування.

Ця платформа — це рішення для сільськогосподарських підприємств, якщо:

  • Ви маєте сільськогосподарське підприємство, в арсеналі якого є поля зі складним рельєфом;
  • Ви маєте необхідність точкової обробки рослин;
  • Ви зіткнулися з неможливістю або заводити на полі важку техніку через погодні умови.

Як придбати

AGRAS MG-1P доступний для замовлення DroneUA – офіційного імпортера та дистриб'ютора DJI в Україні, а також у авторизованій мережі центрів Agras-технологій.В якому також доступне комплексне обслуговування дрону.

Вартість звичайної дрону — 419 695 грн.

Вартість RTK версії дрону — 489 695 Грн

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами