Оголошуємо реєстрацію на вебінар “Дрони в агро: повна трансформація бізнесу”

August 29, 2023
Оголошуємо реєстрацію на вебінар “Дрони в агро: повна трансформація бізнесу”
   

Агродрони повністю змінили підходи до ведення сільського господарства. Про те, як трансформувався ринок після появи дронів-обприскувачів поговоримо вже 23 грудня, о 16:00 під час безкоштовного вебінару. Цього разу розглянемо тему з декількох сторін – фермера, представника агрохімічної компанії та головного інтегратора безпілотних технологій в агро.

Під час вебінару будуть обговоримо такі питання:

? в яких ситуаціях агродрони – єдине рятівне рішення для господарства?

? як рахувати ефективність дронів, та яких результатів вдалося досягти з агродронами у 2022 році?

? що таке технологія ультрамалооб’ємного внесення та як вона дозволяє вносити менше препарату, а отримувати більше ефективності?

? як змінився ринок ЗЗР з появою дронів-обприскувачів?

? який він, найбільший дрон для сільського господарства, XAG P100?

? розкидання добрив і насіння агродронами: чи реально покрити всю площу якісно й рівномірно?

? робота агродронами під час екстремальних погодних умов: міф чи реальність?

Крім цього, ви можете поставити власні питання експертам. Долучайтеся до вебінару, буде цікаво!

? Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/mLCyDQocuJRjMUjv5

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами