Офіційна презентація DJI Matrice 210 в Україні

October 03, 2023
Офіційна презентація DJI Matrice 210 в Україні
   

17 січня компанія DroneUA — Найбільший інтегратор безпілотних технологій на ринку України вперше представить перші в Україні професійні дрони серії DJI Matrice 200. Це перші дрони, створені виключно для промислового застосування із класом захисту IP43. Надійність цього пристрою робить його ідеальним інструментом для бізнесу.

Ці дрони стануть незамінними помічниками у безлічі індустріальних завдань: моніторинг різних об'єктів інфраструктури (високовольтних ліній електропередач, вишок мобільного зв'язку, сонячних панелей та вітрогенераторів), спостереження за технічним станом мостів, збір даних у будівельній сфері; а також для рятувальних робіт, боротьби з пожежами та застосування у сільському господарстві.

Презентація відбудеться у середу 17 січня о 18:00. Місце проведення інноваційного коворкінгу iHub за адресою вул. Хрещатик 10.

Презентація безкоштовна, але обов'язково необхідно зареєструватися заповнивши форму за посиланням: https://goo.gl/wGqP5i

Презентація проходить за підтримки компанії Smart Trading, офіційного дистриб'ютора DJI в Україні, та iHUB

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами