Онлайн курс ESJF про роль дронів у збереженні культурної спадщини

September 28, 2023
Онлайн курс ESJF про роль дронів у збереженні культурної спадщини
   

DroneUA взяли участь у створенні онлайн-курсу ESJF про роль дронів та фотограмметрії у збереженні культурної спадщини. На додаток до технічних предметів студенти познайомляться з єврейською спадщиною у Греції та роботою ESJF у країні. Курс відкритий всім, хто зацікавлений, але рекомендується знання науки чи техніки. Теми, що охоплюються, включають:

— де можна використовувати дрони та їх цінність у порівнянні з традиційними методами збору даних.

— Коли і де використовувати різні типи БПЛА (мультироторні платформи, безпілотники з фіксованим крилом, дрони VTOL тощо).

— Обробка даних та фотограмметричне моделювання.

Програма буде доступна у травні. Щоб зареєструватися, перейдіть за посиланням нижче.

Для того, щоб приєднатися до студентів, пройди за посиланням нижче

https://docs.google.com/forms /d/e/1FAIpQLSe9ZoFynNZ3aLA_m8FlJI0jvrfLVtigs-U-Noy4jk-EO_mCNQ/viewform

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами