Онлайн-зустріч “Підвищення врожаю дронами-обприскувачами в умовах викликів 2022” спільно з партнерами TITAN MACHINERY UKRAINE

September 08, 2023
Онлайн-зустріч “Підвищення врожаю дронами-обприскувачами в умовах викликів 2022” спільно з партнерами TITAN MACHINERY UKRAINE
   

Спільно з партнерами, компанією TITAN MACHINERY UKRAINE та медіа про точне землеробство Aggeek запрошуємо відвідати онлайн-вебінар на тему “Дрони-обприскувачі: зменшуємо витрати та підвищуємо врожай в умовах викликів 2022”.

TITAN MACHINERY UKRAINE має 10 річний досвід роботи на українському ринку та пропонує найкращі рішення для сільського господарства. А з початку 2022 року є офіційним дилером дронів XAG в Україні.

Американські стандарти, які закладені в основу роботи TITAN MACHINERY UKRAINE забезпечують клієнтів надійними, сучасними та ефективними рішеннями від кваліфікованої команди фахівців. Комплексні пропозиції, що їх надає компанія, включають широкий асортимент сучасної європейської та американської агротехніки для задоволення будь-яких потреб та високі стандарти передпродажного та післяпродажного обслуговування.

В умовах викликів 2022 технологічні рішення, що доводять свою реальну ефективність на полі стають особливо цікавими. І дрони-обприскувачі, які можуть зменшити витрати й підвищити врожайність особливо актуальні в цьому сезоні.

На онлайн зустрічі обговорюватимемо такі питання:
  • Які вигоди від використання дронів-обприскувачів?
  • Чи дійсно вони допоможуть заощадити, не втративши в урожайності?
  • Які основні проблеми при використанні дронів-обприскувачів і як їх уникнути?
  • Який обсяг ринку дронів-обприскувачів сьогодні?
  • В яких випадках краще обробляти самохідними оприскувачами, а в яких дронами-обприскувачами?

Дата: 12 липня, о 15:00

Спікери: Максим Романовський, керівник відділу Точного землеробства “Тайтен Машинері Україна” та Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA.

Реєструйтесь на подію безкоштовно: https://bit.ly/3AoMizt

Запрошуємо вас долучитися до заходу – буде корисно та цікаво!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами