Засновники DroneUA у ТОП50 підприємців України

September 28, 2023
Засновники DroneUA у ТОП50 підприємців України
   

DroneUA було визнано одними з найкращих підприємців України за версією рейтингу видання MC Today. До ТОП 50 бізнесменів Уркіани увійшли Яковенко Валерій та Февзі Аметов, засновники DroneUA.

Редакція MC.today вже втретє запускає щорічний рейтинг – «Підприємці року». До списку увійшли 50 українських підприємців, що найбільше надихають.

Пропонуємо підтримати того, хто надихав вас найсильніше і не давав сидіти на місці. Голосування триватиме до 18 січня 2020 року. Підсумки рейтингу будуть опубліковані в січні. Голосування відбувається тут

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами