Відкрито Авторизований роздрібний магазин EcoFlow, якому немає аналогів у світі

August 29, 2023
Відкрито Авторизований роздрібний магазин EcoFlow, якому немає аналогів у світі
   
Україна диктує тренди та ставить нові інноваційні цілі. Компанія DroneUA, як ексклюзивний дистриб’ютор бренду EcoFlow, стає першою, хто відкриває двері енергонезалежного простору для глобальної розбудови енергоефективної системи країни, починаючи з кожної окремої сім’ї.

Починаючи із виходу бренду на український ринок у 2021 році, чисельність сімей, забезпечених обладнанням EcoFlow складає понад 50 тисяч. Частка ринку резервних джерел живлення, покрита продукцією EcoFlow, зросла до 70% за період жовтень 2022 – березень 2023, що свідчить про якість обладнання та прихильність споживачів. Саме тому, клієнтоорієнтованість та можливості для простого і безпечного переходу до автономного енергозабезпечення зростають. Офлайн-простір пропонує широкий асортимент продукції, тестові випробовування, офіційну гарантію від виробника та якісне обслуговування і підтримку.


Перший Авторизований магазин знаходиться у м. Києві за адресою: вул. Велика Васильківська, 129. На полицях представлена повна товарна лінійка бренду: портативні зарядні станції лінійок RIVER, RIVER 2, DELTA, сонячні панелі усіх типів бренду, автономні системи енергозабезпечення квартир/будинків Power Kits, генератори та інші smart продукти EcoFlow.

Офіційне відкриття магазину відбудеться 8-9 квітня 2023 року з активностями для відвідувачів та можливістю виграти цінні призи. Вже сьогодні магазин працює у тестовому режимі та готовий приймати відвідувачів, графік роботи – щодня з 10:00 по 19:00.

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами