Відкриття DroneUA SPACE

October 02, 2023
Відкриття DroneUA SPACE
   

Вітаємо у нашому новому DroneUA SPACE!

Ми – практики, і досконало знаємо все про кожний апарат, який є у нашому асортименті. Коли до нас приходять клієнти, їх цікавить насамперед наш досвід застосування безпілотних технологій.

Ми вирішили відкрити кілька бренд зон у нашому офісі, і перша з них присвячена DJI обладнання. Тут представлена абсолютно вся лінійка промислового обладнання, консьюмер лінійка і навіть дрони DJI Agriculture. Все обладнання активоване та готове до польотів, тому приходьте та вибирайте дрони для вашого бізнесу 🙂

Звертаємо увагу, що тільки в DroneUA ви можете оцінити в роботі Phantom 4 RTK, і порівняти між собою дрони Mavic 2 Enterprise та Dual

До зустрічі в DroneUA!

<a href=https://drone.ua/ title="IMG_20190122_122324" data-rel="prettyPhoto[rel--1834435920]" data-vc-gitem-zone="prettyphotoLink" class="vc_git< /div>
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами