Партнерська програма на придбання дронів XAG від DroneUA та Агропросперіс Банку

September 09, 2023
Партнерська програма на придбання дронів XAG від DroneUA та Агропросперіс Банку
   

DroneUA та Агропросперіс Банк запускають партнерську програму, в рамках якої агровиробники можуть придбати дрони-обприскувачі від лідера ринку XAG на вигідних умовах. Цільове фінансування за програмою призначене для розвитку екосистеми технологічних рішень XAG, лідера на ринку агродронів. Екосистема XAG об’єднує повітряну й наземну робототехніку, а також автопілоти для сільськогосподарської техніки та систему цифрових рішень iOT для сільгоспвиробників.

Партнерська програма пропонує максимально привабливі умови кредитування:

  • термін кредитування – до 2 років;
  • перший внесок – від 20% до 50%;
  • відсоткова ставка – 0,01% річних у гривні в перші шість місяців, а далі – від 4,85% до 14,9% в залежності від розміру першого внеску.
  • комісія за видачу – до 2,50% від суми кредиту, за дострокове погашення – відсутня

Дрони XAG можуть обробляти до 18 га за годину, що робить їх найбільш продуктивним рішенням на ринку. Крім цього, вони дозволяють регулювати розмір краплі, забезпечуючи більш ефективне внесення та засвоєння речовин. Дрони XAG зменшують на 95% кількість використовуваної води та на 30% кількість пестицидів, створюючи передумови для більш органічного виробництва.

Детальніше з програмою можна ознайомитися на сайті банку за Рішення XAG

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами