Партнерство DroneUA та Ощадбанк: товари EcoFlow включені в державну програму «Доступні кредити 5-7-9%»

August 29, 2023
Партнерство DroneUA та Ощадбанк: товари EcoFlow включені в державну програму «Доступні кредити 5-7-9%»
   

Ощадбанк спільно з DroneUA запускає партнерську програму на придбання товарів EcoFlow за державною програмою «5-7-9%» для бізнес-клієнтів. Підписання партнерської програми кредитування продуктів EcoFlow стало першим спільним кроком бізнесу та банківського сектору до формування енергетичної безпеки кожного жителя України.

Завдяки державній підтримці ініціативи бізнесу та забезпеченню функціонування фінансових інструментів, доступ до енергетичних рішень різним категоріям споживачів стає ще простішим.

Бізнес-клієнтам Ощадбанку, у тому числі ФОП, доступна вся лінійка товарів EcoFlow, включаючи сервісний та гарантійний супровід, а саме:

 • портативні зарядні станції для побутового користування лінійки RIVER та промислових масштабів DELTA;
 • сонячні панелі EcoFlow Solar Panel;
 • системи енергонезалежності Power Kit;
 • генератори, додаткові батареї, а також аксесуари для побудови індивідуальної енергетичної екосистеми.

Фінансування здійснюється за наступними умовами:

 • відсоткова ставка від 0% річних за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» (остаточний розмір відсоткової ставки визначається в залежності від розміру індексу UIRD3M та сегменту клієнта);
 • мінімальна сума проекту – від 100 тис. грн.;
 • максимальна сума проекту – до 60 млн. грн.;
 • термін кредитування – від 6 до 60 місяців;
 • власний внесок – не менше 30% від суми кредиту;
 • форма кредиту – строковий кредит/невідновлювальна кредитна лінія;
 • отримання рішення за спрощеним переліком документів.

В рамках Партнерської програми з Ощадбанком – компанія DroneUA безкоштовно визначить можливості енергозбереження для Вашого бізнесу та запропонує оптимальні параметри енергоефективного обладнання.

Формуємо енергетичну безпеку кожного жителя України разом!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами