Перша офіційна презентація рішень XAG у рамках форуму ELEVATOR 2021

September 13, 2023
Перша офіційна презентація рішень XAG у рамках форуму ELEVATOR 2021
   

Компанія DroneUA взяла участь у Grain Storage Forum Elevator 2021 – найбільшому заході на ринку зберігання, переробки, трейдингу й логістики зерна в Україні. Форум відбувся 25 травня в Event Hall Obolon у Києві. 

У рамках форуму вперше для українських аграріїв було представлено безпілотні технології XAG – виробника агродронів №1 у світі. Учасники заходу особисто познайомилися з найпродуктивнішими дронами-обприскувачами XAG XP2020, ефективність яких уже неодноразово підтверджувалася під час роботи в полях.

Фурор серед аграріїв викликала практична демонстрація роботизованої машинки XAG R150, яка здатна не лише обприскувати дерева, а й косити та перевозити вантажі.

Справжнім сюрпризом для учасників заходу стало відеозвернення співзасновника компанії XAG Джастіна Гонга, який відкрив круглий стіл, присвячений впровадженню новітніх технологій зернового ринку.

Пан Гонг висловив своє бачення щодо співпраці з представниками української агросфери: «Ми вважаємо, що інноваційні технології можуть бути ключем до вирішення проблем. У найближчому майбутньому повторювана й нудна робота перейде до сільськогосподарських роботів. Штучний інтелект допомагатиме фермерам приймати будь-які рішення. Клієнти та виробники будуть пов’язані цифровою інфраструктурою. Ми готові робити ці зміни і з нетерпінням чекаємо на те, щоб об‘єднатися з Вами заради спільної місії». 

Також під час форуму DroneUA презентувала миттєвий сканер для аналізу ґрунту AgroCares, який дає змогу визначати родючість ґрунту безпосередньо на полі в режимі реального часу. Крім цього, було представлено технології ProGrunt – найсучаснішої лабораторії в Україні для аналізу ґрунту з результатами всього за 48 годин.

Grain Storage Forum Elevator 2021 був насичений на продуктивні зустрічі. Співзасновник DroneUA Валерій Яковенко обговорив з екс в.о. Міністра аграрної політики Ольгою Трофімцевою перспективи розвитку й поширення безпілотних технологій в українських господарствах.

Пані Ольга зазначила, що саме дрони і є сучасним агро. Вони здатні вирішити ті виклики, які зараз стоять перед аграріями, а саме: забезпечення продовольчої безпеки в кліматично-адаптованому секторі з високим рівнем продуктивності й мінімальним впливом на довкілля.

Загалом у рамках форуму відбулося п’ять тематичних конференцій –«Зберігання зерна 2021», «Трейдинг та логістика 2021», «Комбікормовий форум», «Глибока переробка зернових», «Податки, облік, право підприємств зберігання та переробки зерна». Захід зібрав близько 1000 учасників. Організаторами стали компанія «ПроАгро Груп» і Українська зернова асоціація.

Elevator 2021 вкотре показав, що Україна йде в ногу з часом. Українські аграрії вже готові впроваджувати роботизовані інноваційні рішення XAG та DroneUA.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами