Перша презентація лідару Zenmuse L1 від DroneUAПерша презентація лідару Zenmuse L1 від DroneUA

September 13, 2023
Перша презентація лідару Zenmuse L1 від DroneUAПерша презентація лідару Zenmuse L1 від DroneUA
   

16 липня о 15:00 DroneUA проведе вебінар “Перша презентація лідарів L1 від DroneUA в Україні”, де Ви дізнаєтесь про найінноваційніше й найдоступніше обладнання для отримання даних за допомогою лідарів для ринку топографії й геодезії, енергетики та видобувної промисловості.

Дане обладнання дає змогу фіксувати найдрібніші деталі з високою точністю, що робить його ідеальним рішенням при формуванні цифрових двійників у різних сферах. Ще ніколи створювати хмар точок будь-якої поверхні не було настільки простим.

У рамках заходу учасники ознайомляться з технологією лідарних сканерів, практичними прикладами їх застосування та отримають поради щодо використання новітнього корисного навантаження L1 для різноманітних потреб.

Під час вебінару ми:

  • Розкриємо основні переваги комплексу Zenmuse L1 + Matrice300 RTK та сфери його застосування
  • Перевіримо, чи дійсно лідар Zenmuse L1 у комплексі з дроном Matrice 300 RTK настільки ефективний, як заявлено виробником?
  • На практиці порівняємо різницю отриманих даних із лідару Zenmuse L1 та найпопулярнішого дрону для геодезії Phantom 4 RTK
  • Розглянемо обробку та корегування сирих даних із Zenmuse L1 у програмному забезпеченні DJI Terra
  • Виконаємо оцінку точності та протестуємо функціональні особливості рішення

Найактивніші учасники отримають можливість виграти безкоштовний демовиїзд, де зможуть протестувати комплексне рішення Matrice 300 RTK+Zenmuse L1 на своєму підприємстві.

Участь у вебінарі безкоштовна. Для реєстрації заповніть форму.

Лідар Zenmuse L1 Консультація експерта
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами