Перша презентація Phantom 4 RTK

October 02, 2023
Перша презентація Phantom 4 RTK
   

23 жовтня у Щасті HUB відбудеться перша презентація Phantom 4 RTK від DJI. Організатор заходу — офіційний імпортер DJI в Україні, компанія DroneUA.

Ми представляємо революцію в маркшейдерських роботах та небачений досі рівень точності. Будівництво, добувна промисловість, Геодезія та топографія — цей дрон потрібний скрізь. Це Market Changer.

Спеціально для гостей DroneUA ми представимо перші Phantom дрони серії RTK, вивчимо кейси застосування технології, а також доведемо насправді, що це найточніший дрон на ринку.

Реєструйтеся, кількість місць обмежена!

Початок заходу: 19-00

Локація: Щастя HUB (вул.Паньковська, 14 А,)

Реєстрація: https://goo.gl/forms/9ZFBLQzqca2WKxeD2 a>

Захід проходить при організації DroneUA, національного інтегратора безпілотних технологій, та Smart Trading, імпортера DJI в Україні.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами