Перша презентація тепловізорів XT-S від DJI та DroneUA

September 28, 2023
Перша презентація тепловізорів XT-S від DJI та DroneUA
   

DroneUA повідомляє про першу презентацію тепловізорих пристроїв Zenmuse XT-S від DJI в Україні 6.02.2020 у центрі безпілотних технологій DroneUA.

Це найдосконаліший тепловізорний пристрій для дронів. Технології 2020 року поєднані з доступністю та легкістю в роботі. Тепловізор XT S від DroneUA адаптований під потреби підприємств у сферах безпеки чи надзвичайних ситуацій, і вперше ми представляємо технології в Україні.

Перша презентація відбудеться 6-го лютого о 16-00 у центрі безпілотних технологій DroneUA за адресою Залізничне Шосе 2а, реєстрація є обов'язковою.

Contact us at (093) 457-57-57 info@drone.ua

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами