Перші спеціалізовані страхові продукти для агробізнесу – ексклюзивно у DroneUA

September 14, 2023
Перші спеціалізовані страхові продукти для агробізнесу – ексклюзивно у DroneUA
   

DroneUA представляє перші програми обслуговування Agras Shield & Agras Shield Renew для важких промислових платформ DJI Agras t16 та DJI Agras MG-1P

Програми обслуговування Agras Shield & Agras Shield Renew дозволяють виконати ремонт обладнання або його заміну безкоштовно, навіть якщо обладнання було пошкоджено з вини операторів дронів, а випадок є не гарантійним. Заміна можлива 2 рази протягом року для програм Agras Shield і одноразово для продовження програми Agras Shield Renew, яку можна активувати після закінчення дії основної програми Agras Shield, кожна заміна або ремонт супроводжується оплатою франшизи, що становить незначний розмір від вартості обладнання, що купується >

«Агровиробникам та сервісним компаніям важливо вчасно виконувати взяті на себе зобов'язання, і сервісні програми Shield від DroneUA дозволяють максимально швидко повернути в роботу пошкоджене обладнання  — зазначає Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA

Активація Agras Shield  і Agras Shield Renew можлива тільки для нового, раніше не використовуваного обладнання, не пізніше 48 годин з моменту активації дрона, що страхується.

Програми страхування та сервісного обслуговування представлені ексклюзивно від DroneUA, рекомендованого сервісного центру DJI в Україні.

Вартість програм

  Вартість пакету Перша заміна Друга заміна
Agras Shield T16 від DroneUA 87820 79030 105380
Agras Shield MG-1P від DroneUA 64400 57960 77280
Agras Shield Renew T16 від DroneUA 69640 62670  
Agras Shield Renew MG-1P від DroneUA 51070 45960  
 
 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами