Перший «Agro Innovations Forum 2018» в Україні

October 02, 2023
Перший «Agro Innovations Forum 2018» в Україні
   

8 червня в рамках виставки Агро-2018 пройшов Міжнародний форум аграрних інновацій «Agro Innovations Forum 2018».Це перший захід такого формату організований DroneUA.Форум відбувся за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Агенції «Бізнес Франс& при Посольстві Франції в Україні.

Презентація форуму

«Agro Innovations Forum 2018» відкрила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції – Ольга Трофімцева. Зі вступним словом на форумі виступив глава «Бізнес Франс» в Україні, Алексіс Струве. Модерував захід співзасновник DroneUA - Валерій Яковенко.

 

Сучасні агротехнології з усього світу

Представники інноваційних підприємств Швейцарії, Франції, Ізраїлю, Китаю та України поділяться досвідом впровадження нових технологій у сфері точного землеробства та Digital Агробізнесу.

Вперше в світі на Agro Innovations Forum 2018 було презентовано унікальний швейцарський продукт для точного цифрового землеробства – PIX4D Fields. Програму, яка дозволяє за 6 хвилин зшивати понад 5 ГБ ортофотопланів, знятих камерою Sequoia, презентувала Сaroline Bailey. Нові можливості програми ви можете вивчити в її презентації «Цифрові технології для точного землеробства: створення міжнародного продукту для сільського господарства».

Які вигоди можна отримати від впровадження системи управлінського обліку на агропідприємстві оповідання

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами