Phantom 4 RTK на ринку України

October 02, 2023
Phantom 4 RTK на ринку України
   

Phantom 4 RTK виробництва DJI доступний в Україні. Модель призначена для використання у промислових цілях. Phantom 4 RTK обладнаний геодезичним GPS RTK приймачем визначення координат центрів фотографування з точністю до сантиметра. Це дозволяє значно скоротити обсяги та терміни проведення робіт.

У новій моделі Phantom 4 RTK DJI врахували всі побажання геодезистів. Кількість опорних точок для геодезичних об'єктів можна істотно зменшити і в деяких випадках взагалі відмовитися від них, для фотограмметричної обробки матеріалів аерофотозйомки.

Особливості моделі

  • Модуль RTK PC GS PRO
  • 1-дюймовий 20-мегапіксельний СMOS сенсор
  • Технологія цифрової передачі зображення OcuSynk 2.0 HD
  • PC GS PRO сумісний із дронами Phantom 4 Pro та Phantom 4 Advanced

Точність даних

DJI Phantom 4 RTK має вбудовану сантиметрову навігаційну систему позиціонування RTK та високопродуктивну систему візуалізації. Він зменшує кількість необхідних опорних точок до 0, що заощаджує щонайменше 75% часу у процесі виконання геодезичних робіт. На борту встановлено резервну систему позиціонування GNSS, під приймачем RTK — для підтримки стабільності польоту в районах із низьким рівнем сигналу.

Phantom 4 RTK може бути інтегрований в будь-який робочий процес, з можливістю підключення системи позиціонування до мобільної станції D-RTK 2, NTRIP (мережевий протокол RTCM) з використанням модему 4G або точки доступу Wi-Fi.

Система TimeSync

Для максимального використання можливостей позиціонування Phantom 4 RTK була створена нова система TimeSync для постійного запису поправки RTK-модуля. TimeSync дозволяє Phantom 4 RTK записує параметри позиції, висоти та інших даних у кожний знімок, зіставляючи дані позиціонування з центром CMOS-сенсора камери, ці дані надалі можна порівняти з поправкою, що отримується в даний момент на найближчих базових станціях.

Безпека та стабільність польоту

Відеоканал Phantom 4 RTK OcuSync забезпечує стабільне з'єднання між дроном та його пультом дистанційного керування. Система має сильну завадостійкість. Він забезпечує передачу відеосигналів 720p на відстані до 7 км (у стандарті fcc), що ідеально підходить для картування великих площадних об'єктів.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами