Phantom 4 RTK: практика застосування ч.2

October 02, 2023
Phantom 4 RTK: практика застосування ч.2
   

Є багато ділянок, де дуже непросто виконати топографічну зйомку місцевості. Це стосується не лише наземних методів одержання даних (за допомогою GNSS — приймача, тахеометра та ін.), навіть при виконанні зйомки з використанням дрона, необхідно закріпити на місцевості та отримати координати маркерів, розставлених за певною схемою.

Часто, дістатися місця, де необхідно поставити розпізнавальний знак практично неможливо. Або упізнання було закріплено на місцевості, але при обробці даних в офісі помітили, що він був зміщений, або зник. Всі, хто працює в цій сфері, розуміють, що це додаткові витрати на перезйомку.

При використанні Phantom 4 RTK ці питання не виникають, але зазвичай виникають інші, які будуть описані в даному кейсі, який DroneUA виконали спільно з партнерами ТОВ Компанія «Топогео». описаним у статті.

Обробка даних у PPK

Для забезпечення отримання поправок дроном Phantom 4 RTK, необхідно підключення до мережі базових станцій

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами