Підводний дрон Gladius Mini вже у DroneUA

October 02, 2023
Підводний дрон Gladius Mini вже у DroneUA
   

Остання модель підводного дрону Gladius Mini від виробника Chasing-Innovation з'явилася на ринку України. Крім того, що дрон компактний, ще й вражає якістю зйомки та управління.

Дрон вже доступний до замовлення на сайті DroneUA та у мережі наших партнерів. Апарат можна використовувати як промислових завдань, так хобі.

Gladius: нові технічні можливості

При розмірах 384×224х137 мм Gladius Mini важить всього 2,5 кг. Дрон обладнаний відеокамерою 4K/30 кадрів в секунду/12 мегапікселів і двома світлодіодними прожекторами. Максимальна швидкість - 4 вузли (2 м в секунду).

Відео та фото записуються на вбудовану SD карту. Відео передається у форматі 720p по кабелю на берег або на борт човна на поверхні води. Спеціальна програма дозволяє приймати трансльоване відео на екран смартфона через Wi-Fi. Керувати дроном можна через контролер із подвійним джойстиком.

Три допоміжні двигуни (Auxiliary propeller) встановлені для маневрування та стабільного руху. Два з них розташовані в передній частині корпусу, а один ззаду, щоб забезпечити необхідний баланс. Нарешті, ще два приводи (Main Propeller), розташовані в задній частині корпусу, відповідають за потужність та швидкість руху дрону.

Gladius Mini легко та зручно керувати. Для цього ви можете використовувати пульт, який не викликає труднощів ні в кого, тому що його конструкція та набір функціональних клавіш, важелів зроблений за образом та подобою ігрових пультів. Пристрій оснащений двома контролерами рухом дрона вниз, вгору, ліворуч і праворуч, між якими знаходиться вимикач (Power switch).

Регульований кут нахилу та легка маневреність

Gladius Mini має гарну маневреність і регульований кут нахилу (до ±45°). Це дуже зручно не тільки з метою управління, але і для створення разючих за змістом та якістю відео- та фотоматеріалів. Щоб можна було використовувати різні варіанти нахилу, дрон обладнаний п'ятьма незалежними двигунами та функцією регулювання кута нахилу оператором на власний розсуд.

Хоча Gladius Mini за габаритами менше за інші моделі серії, зате він відрізняється підвищеною потужністю і дивовижною маневреністю. Ці якості - результат появи в конструкції апарату відразу п'яти двигунів, що незалежно працюють. Вони гарантують точний та безпечний рух під водою або на її поверхні в будь-яких напрямках.

Підводний світ у 3D

У Gladius Mini є безліч функцій, здатних вразити вас і привести в повне захоплення. Наприклад, це можливість підключати окуляри віртуальної реальності та відчувати себе прямо на борту підводного дрона. Ви можете передати свої відчуття із глибин у режимі живої трансляції у форматі 3D, чим обов'язково здивуйте всіх відвідувачів свого відеоканалу чи сторінки соціальної мережі.

Gladius Mini можна використовувати

Можливості застосування дрону варто розділити на дві категорії: «Промисловість» та «Хоббі»

Дрони GLADIUS для промислового використання, це сучасний рівень вирішення завдань під водою та багатьох сфер, пов'язаних із водою.

За допомогою цього дрону з'явиться можливість отримати надточні дані, значно покращити якість та швидкість робіт, а також мінімізувати людський ресурс під час проведення завдань під водою.

Морські підприємства, суднобудування:

 • Перевірка стану підводних частин порту/причалу/пірсу.
 • Дослідження прибережних споруд.
 • Загальний аналіз стану судна.
 • Сканування дна/кіля/якоря судна.

Дослідження водної та підводної інфраструктури:

 • Сканування дня на наявність рифів та інших перешкод.
 • Перевірка причалів та пірсів.
 • Моніторинг стану підводних комунікацій.
 • Контроль за станом рибних підприємств.
 • Аналіз стану дамб та водосховищ.

Дослідження гідробіології:

 • Морські дослідження.
 • Спостереження за поведінкою морських жителів.

Великий діапазон використання дрону і для свого дозвілля.

Дрони GLADIUS для дайвінгу:

 • Відеозйомка дайверів.
 • Спостереження за безпекою дайвера.
 • Пошук, перевірка та оцінка місць для занурення.

Для риболовлі

 • Пошук місць скупчення риби.
 • Оцінка водойм для риболовлі.

Для фото та відеозйомки

 • Зйомка водної флори та фауни.
 • Проведення фотосесій у воді.
 • Зйомка рельєфу дна.

Як можна придбати?

Замовити підводний дрон Gladius Mini можна у DroneUA – офіційного дистриб'ютора технології в Україні, а також у дилерській мережі Smart Trading.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами