Підводний дрон GLADIUS вже в Україні

October 02, 2023
Підводний дрон GLADIUS вже в Україні
   

DroneUA стали офіційним дистриб'ютором підводних дронів GLADIUS від виробника Chasing-Innovation Technology.

Це перший дрон такого напрямку в Україні, і вже доступний для замовлення на сайті DroneUA. Апарат можна використовувати як у промислових цілях, так і для свого хобі.

Чому з'явився GLADIUS?

Донедавна підводний простір залишався для дронів недосяжним. Спочатку дрони для роботи під водою розроблялися для участі в дослідницьких, будівельних та рятувальних операціях.

З того часу вже кілька компаній встигли випустити свої версії таких апаратів. Деякі моделі орієнтовані на професійне використання у промисловій сфері та дослідницьких центрах, тому й ціни на них досить високі. Інші займають бюджетну нішу та розраховані на рибалок, вчених-аматорів та інших шукачів слави Жака-Іва Кусто. Як і належить новим продуктам – ціна на них відповідає клієнтському запиту.

Як можна придбати?

Замовити підводний дрон GLADIUS можна у DroneUA – офіційного дистриб'ютора технології в Україні, а також у дилерській мережі Smart Trading.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами