Купувати дрон XAG чи брати XAG в оренду? — дізнайтеся на Дні поля з точного землеробства

September 11, 2023
Купувати дрон XAG чи брати XAG в оренду? — дізнайтеся на Дні поля з точного землеробства
   

19 серпня DroneUA візьме участь у Дні поля з точного землеробства “Сила в точності”, що відбудеться у Крижопільському районі Вінницької області. На відвідувачів чекають дебати “Що вигідніше: придбати дрон XAG чи взяти XAG в оренду” від співзасновника DroneUA Валерія Яковенка та Степана Зулинського з Carefield.

XAG — це прорив року, бренд, що за 8 місяців зміг зайняти більше 60% частки ринку серед всіх сільськогосподарських дронів України. XAG — це найпродуктивніше обладнання, що обробляє до 18 га за годину та може працювати в режимі рою, коли до 5-ти дронів керуються одним оператором одночасно.

На дні поля буде також представлено оновлений модельний ряд 2022 року XAG P40.

Також в програмі — виступи представників топових агрокомпаній, демонстрація інноваційної техніки й пояснення економіки інновацій. Відвідувачі отримають досвід від експертів та реальні підрахунки доцільності використання, без реклами та сухих характеристик 

Крім цього, планується виїзд в поле для ознайомлення з технологіями точного землеробства на практиці. А наприкінці вечора відбудеться святковий фуршет та шоу-програма від дуету “Наш Формат”.

Захід організовує керівник ФГ “Флора А.А.” та тренер курсу з точного землеробству “Чітке ТЗ” Андрій Капріца.

Обладнання XAG
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами