Завітайте на практичну конференцію «Підвищення прибутковості ріпаку з агродронами. Врожай 2023 без втрат»

August 29, 2023
Завітайте на практичну конференцію «Підвищення прибутковості ріпаку з агродронами. Врожай 2023 без втрат»
   
Запрошуємо наших клієнтів, партнерів, аграріїв і представників агрохолдингів відвідати практичну конференцію «Підвищення прибутковості ріпаку з агродронами. Врожай 2023 без втрат», що відбудеться 26 травня на Київщині в Бориспільському районі.

У нинішніх умовах ведення агробізнесу першочерговими завданнями є розумний розподіл ресурсів, їх заощадження та отримання максимально високої врожайності критично важливих культур, адже на кону – економіка країни та продовольча безпека світу. Успішно досягнути цих цілей можна завдяки застосуванню сучасних роботизованих рішень, зокрема, – агродронів.

Група компаній DroneUA, як міжнародний інтегратор безпілотних рішень для сільського господарства та лідер на світовому ринку робототехніки, бере активну участь у діяльності агроринку. Зокрема, ми дбаємо про підвищення економічної ефективності господарювання.

Наша практична конференція матиме експертне висвітлення економічної та технологічної складової вирощування ріпаку від теоретиків і практиків. У центрі обговорень – ресурсоощадність та оптимізація виробництва завдяки застосуванню агродронів.

Під час події вас очікують:

✔️Реальна економіка вирощування ріпаку: технологічна карта та зони втрат врожаю.

✔️Секрети уникнення втрат і збирання 100% вирощеного врожаю ріпаку.

✔️Особливості проведення десикації агродронами. Практичний досвід сервісних компаній.

✔️Розрахунок додаткового прибутку ріпаку із застосуванням агродронів.

✔️Презентація технологій точного землеробства.

✔️Огляд дрони-обприскувачів XAG за аспектами: продуктивність, технологічні можливості, простота використання.

✔️Обговорення покрокового механізму отримання дозволів на польоти агродронів.

✔️Демонстрація агродронів XAG V40 і XAG P100. Огляд робочого комплекту. Особливості експлуатації: створення місії, підготовка обладнання до роботи, внесення, заміна акумуляторів, тощо.

Реєструйтесь на подію безкоштовно: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzH8lBOrq3SsNbbi24mzTW4l2FwuLeeNzWT0kOATnXKvmZpg/viewform

Долучайтеся до заходу. Буде корисно, продуктивно та технологічно.

Інформація щодо точного місця та часу події буде надіслана кожному учаснику особисто напередодні, з міркувань безпеки.

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами