Вітаємо з прийдешніми новорічними святами!

September 09, 2023
Вітаємо з прийдешніми новорічними святами!
   

Сьогодні ми відмовляємося від промов про «яким складним був цей рік». Ми зосереджуємося на досягненнях та радісних моментах, які пройшли разом з колегами, партнерами, клієнтами, друзями і нашими однодумцями! Разом в 2021 ми зробили багато і, впевнені, що в 2022 — буде тільки більше!

Ми пишаємося, що разом нам вдалося вивести на новий рівень ринок робототехніки в Україні, пишаємося стрімким зростанням використання дронів у сільському господарстві, пишаємося лідерськими позиціями України на території усієї Європи з впровадження безпілотних технологій в агро, пишаємося, що Україна виходить на рівень з такими технологічними гігантами як Японія та Китай. Це величезні можливості, що відкриваються для кожного із нас.

Тож натхненні, ми впевнено йдемо в 2022! Бажаємо всім веселих свят та незабутніх вражень у прийдешньому році! Міцного здоров’я, сімейного благополуччя і мегабожевільних ідей, які прогресивно змінюватимуть всіх!

Дякуємо, що залишаєтеся з нами! 

 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами