Практична демонстрація XAG на АГРО-2021

September 13, 2023
Практична демонстрація XAG на АГРО-2021
   

4 дні інновацій, безпілотних технологій та новітніх рішень для українських аграріїв в одному місці під час АГРО-2021.

DroneUA взяла участь у найбільшій агропромисловій виставці в Україні та Східній Європі «АГРО-2021». Подія відбулася 8-11 червня в Києві на ВДНГ.

У рамках заходу було представлено еталонне рішення для внесення засобів захисту рослин XAG XP2020. Аграрії особисто ознайомилися з першим в Україні агродроном, який зміг показати заявлену виробником продуктивність 18 га/год під час роботи на українських полях.

Величезне враження на учасників виставки справила практична демонстрація наземного дрона XAG R150. Ця роботизована платформа встигла підкорити українських фермерів простотою управління та можливістю обприскування плодових дерев. Більше того, окрім професійною консультації, кожен охочий самостійно випробував процес керування R150 на собі.

Також DroneUA представила cистему автопілотів для сільського господарства від однієї з найпрогресивніших IT компаній Китаю FJ Dynamics. Це рішення не просто є найдоступнішим на ринку, воно забезпечує контроль виконаних робіт, знижує витрати на ЗЗР і ПММ і поставляється відразу з RTK-сигналом для ще більшої точності.

Окрім цього, у рамках АГРО-2021 було випробувано миттєвий сканер ґрунту Agrocares. Фермери були в захваті від можливостей і швидкості роботи даного обладнання. Експерт DroneUA в режимі реального часу визначив рівень родючості грунту й надав рекомендації щодо живлення менш ніж за 10 хвилин.

Усі рішення були представлені для того, аби кожен аграрій міг створити роботизовану екосистему на своєму господарстві й підвищити прибутковість власного бізнесу.

АГРО-2021 став ключовою подією для держави. Усього в рамках заходу було проведено 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Ексісвіт, Сучасний фермер, Eco House. 

Дрон-обприскувач XAG XP2020 Наземна платформа XAG R150 Автопілот FJ Dynamics Сканер грунту Agrocares Консультація експерта
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами