Практична конференція "Сучасні геодезичні рішення"

October 02, 2023
Практична конференція "Сучасні геодезичні рішення"
   

У Чернігові відбулася практична конференція «Сучасні геодезичні рішення від компанії Hi-Target», яка була організована компаніями Hi-Target Україна та DroneUA.

У конференції взяли участь представники компаній DRONE.UA та Hi-Target Ukraine. Які продемонстрували можливості сучасного геодезичного обладнання у геодезії та сучасні технології у розвитку геодезичної галузі.

Конференція проводилась у ДП Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою

DroneUA представили такі продукти:
Рішення від компанії DJI Enterprise, дрони серії Phantom 4 RTK, Matrice 200 та Mavic 2 Enterprise, програмні комплекси DJI Terra.

Рішення від компанії SenseFly, дрони серії Ebee

Програмні комплекси Pix4D.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами