Практичний вебінар “Енергонезалежний будинок: нові можливості з розумною системою безперебійного електроживлення”

September 08, 2023
Практичний вебінар “Енергонезалежний будинок: нові можливості з розумною системою безперебійного електроживлення”
   

Електросистема резервного живлення будинку, за допомогою якої ви можете контролювати кожну розетку і управляти живленням з різних джерел – уже протестована, працює і спрощує життя власникам.

На наступному вебінарі говоримо про новинку від EcoFlow – Smart Home Panel, яка в комбінації з портативною зарядною станцією EcoFlow Delta Pro забезпечить безперебійне енергозабезпечення вашого будинку.

Наші експерти презентують вам реальні результати на прикладі власного будинку, який оснащений такою системою. А також поділяться максимально корисною та практичною інформацією щодо переваг встановлення системи EcoFlow Smart Home Panel + Delta Pro.

Вебінар відбудеться 21 липня, початок о 16.00

❗️ Обов’язково зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/d8vy3RKiv1MgWMoX9

У нас не буде сухої інформації, ми говоритимемо про реальний кейс роботи такої системи в Україні! Кому цікаво як працює розподільник та контролер електроенергії у розумному будинку – реєструйтесь, ми чекаємо вас у четвер онлайн.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами