Свято інновацій на УКАБ Агротехнології. ЦентрСпівзасновник компанії XAG Джастін Гонг відкриє панель з Інновацій форуму Elevator 2021

September 13, 2023
Свято інновацій на УКАБ Агротехнології. ЦентрСпівзасновник компанії XAG Джастін Гонг відкриє панель з Інновацій форуму Elevator 2021
   

Тисячі відвідувачів, години практичних демонстрацій, майстер-класи й понад 8 годин спілкування в професійному середовищі на УКАБ Агротехнології. Центр.

DroneUA взяла участь у наймасштабнішій одноденній польовій події цього літа, що відбулася 28 липня в селищі Велика Олександрівка Київської області, – УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР.

Захід відбувся у форматі демонстрації техніки та агротехнологій у польових умовах. Організатором стала асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

На учасників чекали унікальні польові демонстрації найбільш інноваційних рішень для сфери сільського господарства, семінари, тест-драйви передових технологій і повне занурення в професійне агросередовище.

У рамках події відбулася практична демонстрація одразу двох XAG XP2020 – агродронів, що першими в Україні показали конкурентну наземним обприскувачам продуктивність і підтвердили заявлену виробником ефективність до 18 га/год. 

Відвідувачі з захватом спостерігали за підготовкою, запуском і польотом еталонного рішення для внесення засобів захисту рослин XP2020.

Також учасники УКАБ Агротехнології. Центр особисто ознайомилися з роботою ексклюзивної роботизованої платформи XAG R150. Цей наземний дрон зміг підкорити всіх своєю універсальністю, простотою управління та можливістю обприскування навіть дерев.

Крім цього, DroneUA представила миттєвий сканер ґрунту Agrocares, який дає змогу здійснювати аналіз грунту безпосередньо під час роботи в полі менш ніж за 10 хвилин, а також обладнання одного з найвисокотехнологічніших брендів Китаю EcoFlow.

Портативні електростанції EcoFlow забезпечують надійне електроживлення для різних сфер застосування й повністю безпечні для використання.

УКАБ Агротехнології.Центр ще раз переконали й довели, що інтерес до інноваційних безпілотних рішень зростає й буде зростати. Українські аграрії готові йти в ногу з часом і впроваджувати все більше технологій у своїх господарствах.

Рішення XAG Сканер AgroCares Обладнання EcoFlow
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами