Презентація Mavic 2 Enterprise Dual

October 02, 2023
Презентація Mavic 2 Enterprise Dual
   

Найвигідніший тепловізорний дрон на ринку. 20 грудня відбулася презентація оновленої версії дрону Mavic 2 Enterprise в модифікації DUAL. Це дрон із встановленим на ньому тепловізором для виконання робіт у сфері енергоаудиту та моніторингу безпеки.

Це один з найочікуваніших дронів за останні кілька років. Вартість Mavic 2 Enterprise Dual складає 101 470 гривень.

Найважливішим оновленням дрону став новий підвіс, що поєднує в собі оптичний об'єктив і тепловізор. Це результат спільної розробки DJI та FLIR.

Як тепловізор використовується модуль Lepton роздільною здатністю 160×120 пікселів, і завдяки технології FLIR MSX деталізація тепловізорного зображення підвищується до 640×480 та 640×360, залежно від режиму роботи

Візуальний сенсор дозволяє отримувати зображення з роздільною здатністю до 4К, а в комбінації з тепловізором пілоти отримують можливість виконувати польоти навіть в умовах щільного туману або диму.

За допомогою програми DJI Pilot оператор може одночасно спостерігати за показниками обох сенсорів та транслювати їх у центральний пункт управління через DJI Flight Hub

Mavic 2 Enterprise DUAL є продовженням лінійки промислового обладнання та постачається у розширеній комплектації. Дрон оснащений портом для установки модульних аксесуарів DJI, батареями, що самонагріваються, розширеними 24 ГБ вбудованої пам'яті, технологією DJI AirSense та іншими можливостями

Дрон спеціально створений для обслуговування галузей промисловості та у сфері громадської безпеки, інспекції, пошукових операцій, реагування на пожежі та забезпечення дотримання громадського правопорядку.

Нові можливості та функції

FLIR MSX – нова функція, яка поєднує дані з візуальних та теплових камер у режимі реального часу. Незважаючи на меншу деталізацію тепловізорного зображення в порівнянні з модулями XT або XT2, FLIR MSX підвищує деталізацію зображення та допомагає пілотам визначати та інтерпретувати важливі дані, які можуть бути видно неозброєним оком.

Spot Meter – відображає середню температуру об'єкта, допомагаючи пілотам контролювати та вимірювати критичні чи небезпечні об'єкти, зберігаючи при цьому безпечну відстань. Раніше ця функція була властива радіометричним модифікаціям тепловізорних пристроїв. Нині вона доступна й у пристрої із помірною вартістю.

Area Measurement — Відображає середню, мінімальну та максимальну температуру, а також відповідні розташування кожної області, що дозволяє операторам швидко оцінювати об'єкти та рівень їх нагрівання.

Isotherm - дозволяє пілотам призначати певні діапазони температур для відображення за допомогою особливих палітр, візуально об'єкти в межах температурного діапазону передають більш високу контрастність та кращу видимість. Ця функція допомагає пошуковим та рятувальним пілотам в ідентифікації людей та допомагають пожежникам визначати гарячі точки під час пожеж.

Комплектація

Дрон поставляється в захисному кейсі в комплекті з додатковим акумулятором, а також додатковими розширеннями для слота в передній частині дрону, як і Zoom модифікації Mavic 2 Enterprise

Термін поставки

Дрони доступні до замовлення та будуть відвантажуватись клієнтам починаючи з кінця декбарю

Ціна

Вартість Mavic 2 Enterprise Dual складає 101 470 гривень

Як придбати Mavic 2 Enterprise

Устаткування доступне для замовлення у DroneUA, імпортера та дистриб'ютора промислових рішень компанії DJI. info@drone.ua, +380934575757.

Бажаєте відвідати презентацію та дізнатися більше про можливості Mavic 2 Enterprise Dual? Заповніть форму нижче

Contact Me

Поля, позначені символом *, є обов'язковими до заповнення

DroneUA – провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України. Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, що одержуються за допомогою безпілотників. Технології Drone.UA використовуються на понад 4 млн гектарів посівних площ України.

DroneUA – національний дистриб'ютор комерційних та промислових рішень компанії Parrot, дистриб'ютор програмного забезпечення Drone Deploy та Pix4D на території Східної Європи, а також найбільший в Україні дилер обладнання та промислових рішень компанії DJI

Технічні характеристики DJI Mavic 2 Enterprise Dual:

Квадрокоптер Mavic 2 Enterprise Dual:

 • Злітна маса (без урахування аксесуарів) Модель Dual: 899 г
 • Розміри (Д×Ш×В)
  • У складеному вигляді: 214×91×84 мм
  • У розкладеному вигляді: 322×242×84 мм
  • У розкладеному вигляді з прожектором: 322×242×114 мм
  • У розкладеному вигляді із сигнальним вогнем: 322×242×101 мм
  • У розкладеному вигляді з динаміком: 322×242×140 мм
 • Розмір по діагоналі 354 мм
 • Макс. швидкість наб
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами