Презентація Phantom 4 Multispectral на IT-Corner

September 28, 2023
Презентація Phantom 4 Multispectral на IT-Corner
   

У рамках It-Corner 2019 на виставці AgroComplex відбудеться презентація флагманської моделі дрону Phantom 4 multispectral від компанії DJI. Цей дрон призначений виключно для сільського господарства. Він поставляється з встановленою мультиспектральною камерою для моніторингу вегетаційних індексів та створення карток розподілу біомаси по полю. Це перше мультиспектральне рішення DJI, яке постачається на український ринок, який буде представлено у рамках It-Corner.

На даний момент попереднє замовлення на нові дрони вже розмістили кілька агрхолдингів в Україні. Новий безпілотник буде призначений для проведення обмірних робіт, так і для виконання завдань з точного землеробства. Модель P4 Multispectral поставляється з високоточним GPS-приймачем з RTK технологією, що дозволяє отримувати точність зображення та результуючого матеріалу до одного сантиметра, а також надає можливість проведення надточних обмірних робіт зі створенням карток рельєфу полів.

Особливістю нового дрона є можливість одночасного використання з іншими сільськогосподарськими дронами для обприскування, зокрема з дронами напрямку Agras.

У рамках виставки буде представлено нову логіку роботи сільськогосподарських безпілотників. Під час одного виїзду бригади операторів дронів здійснюватиметься сканування поля, визначення проблемних зон для внесення засобів захисту рослин та одночасне створення маршрутів для дронів-обприскувачів, які виконують політ одразу після вильоту першого дрону. Таким чином, швидкість виконання сільськогосподарських операцій скоротиться, а витрати на логістику буде зменшено. Вже зараз комплексне використання безпілотників у сільському господарстві дозволяє зменшити вартість застосування технологій на рівень, що відповідає класичному внесенню засобів захисту рослин за допомогою причіпних або самохідних обприскувачів. При цьому точність внесення виходить вищою і на полях відсутні проходи техніки, що дозволяє заощадити до 4% майбутнього врожаю.

Саме на It-Corner 2019 компанія Drone.UA прагне передати унікальну новинку від DJI до рук фермерів, агрономів, які працюють у сільському господарстві, щоб допомогти їм керувати своїми земельними ресурсами більш ефективно. Приходьте та пробуйте новий надточний дрон P4 Multispectral вже 29-31 жовтня у МВЦ! Буде видовищно!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами