Запрошуємо на АГРО-2021

September 13, 2023
Запрошуємо на АГРО-2021
   

З 8 по 11 червня зустрічайте DroneUA та XAG на найбільшій агропромисловій виставці в Україні та Східній Європі «АГРО-2021». 

У Вас буде 4 дні, щоб особисто познайомитися з найінноваційнішими технологіями для сільського господарства від провідного виробника агродронів у світі. 

Ми представимо еталонне рішення для внесення засобів захисту рослин XAG XP2020, який став першим в Україні агродроном, що зміг показати заявлену виробником продуктивність 18 га/год безпосередньо під час роботи на українських полях.

У рамках виставки DroneUA проведе практичну демонстрацію роботизованої платформи XAG R150 – наземного дрона, що вже встиг підкорити українських фермерів простотою управління та ефективністю обприскування плодових дерев. 

АГРО-2021 стане місцем, де будуть зібрані всі необхідні інноваційні технології для Вашого господарства. Ми познайомимо Вас із миттєвим сканером ґрунту Agrocares і лабораторією Progrunt, яка здійснює комплексний аналіз ґрунту всього за 48 годин. Наші експерти з радістю розкажуть всі деталі й опишуть поетапні процеси роботи технологій для точного землеробства.

Реєструючись за посиланням, Ви автоматично стаєте учасником масштабного конкурсу, у рамках якого буде розіграно:

  • Обприскування поля чи саду площею до 30 гектарів
  • 3 безкоштовні сертифікати на аналіз грунту в лабораторії ProGrunt
  • 10 демовиїздів на Ваші поля
  • Особисту консультацію від співзасновника DroneUA Валерія Яковенка (9 червня)
  • Брендований мерч від DroneUA та XAG

На АГРО 2021 Ви познайомитеся з рішеннями, що допоможуть створити роботизовану екосистему на Вашому господарстві. 

Наші фахівці вже готові знайомити Вас з інноваціями й відповідати на всі Ваші питання. Участь у заході безкоштовна. Приєднуйтеся!

Хочете отримати безкоштовну зустріч з менеджером у нашій лаундж-зоні? Заповнюйте форму, і ми проведемо детальну консультацію для Вас прямо під час виставки!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами