Запрошуємо на День поля Digital Filed

September 11, 2023
Запрошуємо на День поля Digital Filed
   

9 серпня DroneUA візьме участь у Дні поля “7 кроків збільшення прибутковості колосових”, що відбудеться в с. Велика Олександрівка на полігоні аграрних інновацій Digital Field.

Учасникам розкажуть:

  • Як різні параметри посіву впливають на врожайність колосових?
  • Як сформувати ефективну систему удобрення?
  • Як мінімізувати ризики під час вирощування колосових?

У рамках заходу ми представимо єдиний в Україні агродрон, що зміг показати конкурентну наземним обприскувачам продуктивність і став еталонним безпілотним рішенням для внесення ЗЗР.

Ви дізнаєтеся, як і за рахунок чого дрон підвищують ефективність Вашого бізнесу й дають змогу збільшити врожайність на 3-4% з гектару. Ми не просто розповімо, а й на практиці покажемо, як відбувається запуск і обприскування XP2020 і за рахунок чого він може працювати так ефективно.

Також під час Дня поля буде оприлюднено результати дослідів із різних технологій живлення, захисту та параметрів висіву ярої пшениці на полігоні DigitalField.

Приєднуйтеся й отримайте порцію корисної практичної інформації перед початком нового сезону! Участь у заході – безкоштовна.

Хочете отримати персональну консультацію від менеджерів DroneUA? Заповнюйте форму, і ми зв’яжемося з Вами.

XAG XP2020 Більше про День поля
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами