Запрошуємо на День поля, що відбудеться 07.07.23 на Київщині у с. Ємчиха

August 29, 2023
Запрошуємо на День поля, що відбудеться 07.07.23 на Київщині у с. Ємчиха
   
Шановні клієнти, партнери, агровиробники!
Запрошуємо вас відвідати спеціалізований День поля, що присвячений технологіям агрохімічного захисту та інноваціям в галузі насінництва, який відбудеться 7 липня на Київщині у с. Ємчиха (Миронівський р-н)?

Організатори: Tvk Seed Agrocompany, Громадська спілка «Співтовариство виробників і споживачів бобових України», Асоціація фермерів та приватних землевласників України.

У рамках заходу від команди DroneUA на вас чекає практична демонстрація інноваційної робототехніки XAG:
?найпотужнішого на світовому ринку агродрона XAG P100 зі змінною модульною конструкцією та збільшеними баками об’ємами 40 і 60 л для рідких розчинів і сипучих;
?маневреного та компактного дрона-обприскувача XAG V40 з унікальною двороторною конструкцією.

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА ЗАХОДУ
Програма заходу:
09.00 – 09.45
Реєстрація учасників, вітальна кава
09.45 – 10.00
Офіційне відкриття:
• Антоніна Скляренко, президент СВСБУ
• Володимир Топалов, ТVK Seed Agrocompany
• Віктор Гончаренко, президент АФЗУ
• Дмитро Білан, директор “Хімагромаркетинг”
10.00 – 11.10
Конференц-частина з презентаціями експертів:
• БТУ-Центр
• NPZ-LEMBKE
• Еcoorganic
• Хімагромаркетинг
• Plant Agro
• RAGT
• АГРО ЕКСПЕРТ
• АХТ
• VITERA Ukraine
11.10 – 12.00
Від сівалки до жниварки: огляд новинок с/г техніки
12.00 – 16.00
Огляд демо-ділянок з коктейльною перервою
16.30 – 19.00
Смачний фуршет на природі, свято Івана Купала
Захід буде корисним для:
• фермерських господарств
• керівників та головних агрономів сільгосппідприємств
• компаній дотичних до агробізнесу

РЕГІСТРАЦІЯ для учасників обов’язкова. Кількість місць обмежена!
Подію вже підтримали 40 компаній-партнерів.
Генеральні партнери: Хімагромаркетинг, БТУ- центр
Ексклюзивні партнери: RAGT, VITERA Ukraine, SAATEN UNION, PlantAgro, MKM UKRAINE, NPZ-LEMBKE, Ecoorganic, АГРО ЕКСПЕРТ, Агрохімічні Технології
Партнери: Agrinos, Orbis Agro, Spraytec, Агрозахист Полтава, Agritema, Terra Tarsa, Claydon, Great Plains, Роботизовані Агросистеми, Culver Avation, Portion, Agrovio, BioNorma, DroneUA, КОРМІН
Генеральний медіа партнер: ProAgro Group
Спеціальний медіа партнер: SuperAgronom
Провідний медіа-партнер: журнал ЗЕРНО
Ексклюзивний медіа-партнер: SEEDS
Інформаційні партнери: AgroPortal, Agroexpert, Agravery, Infoindustria, Агробізнес Сьогодні, Агрономія Сьогодні, Agri-gator, AgroLux
Буде мегацікаво та корисно? Чекаємо на вас!

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами