Запрошуємо на онлайн-вебінар “Енергонезалежні рішення EcoFlow для бізнесу: кейс приватна стоматологічна клініка”

September 08, 2023
Запрошуємо на онлайн-вебінар “Енергонезалежні рішення EcoFlow для бізнесу: кейс приватна стоматологічна клініка”
   

Розпочинаємо чергову серію практичних вебінарів, в яких ділимося можливостями енергетичної безпеки з EcoFlow для різних бізнесів. Перший кейс – стоматологічна клініка.

23 серпня о 16:00 розкажемо, як уникнути зупинок роботи та не втрачати час і гроші вашому бізнесу. Та розглянемо практичний кейс на прикладі стоматологічної клініки.

Надзвичайно важливо, щоб вимкнення електропостачання не впливало на якість надання послуг медичних закладів. Ми відвідали стоматологію напередодні та виконали підключення приладів до портативних станцій. Тому, говоритимемо про практичний досвід з реально отриманими показниками.

Детально розкажемо про:

  • скільки електроенергії споживають стоматологічні прилади;
  • які портативні станції краще використовувати у стоматології;
  • як довго станції EcoFlow зможуть підтримувати роботу клініки;
  • підключення RIVER Pro та DELTA Max до стоматологічної установки, стерилізатора, мікроскопа, кондиціонера та супутньої техніки.

Рекомендуємо до перегляду власникам клінік та приватним підприємцям. Також просимо заздалегідь залишати запитання, які вас цікавлять у формі, щоб наші експерти їх розглянули під час трансляції.

Зареєструватись на захід можна за посиланням: https://forms.gle/9GqEA9hf88R7SRuR6

Посилання на трансляцію надішлемо в день проведення вебінару.

Чекаємо зустрічі!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами