Запрошуємо на онлайн-вебінар “Портативні зарядні станції EcoFlow для будинків: підключення кліматичного обладнання та техніки“

September 08, 2023
Запрошуємо на онлайн-вебінар “Портативні зарядні станції EcoFlow для будинків: підключення кліматичного обладнання та техніки“
   

У нас знову багато цікавої інформації для вас! Черговий вебінар на дуже актуальну тему: “Зарядні портативні станції EcoFlow для будинків: підключення кліматичного обладнання та техніки“.

Вже 30 серпня о 16:00 наші експерти зустрінуться з керівником проєктів Ekvis Studio Андрієм Гуцулом — фахівцем з питань відновлюваної енергетики та енергонезалежних рішень. Та разом поділяться досвідом підключення енергоефективного будинку до зарядних станцій EcoFlow моделей RIVER Pro 720 Вт⋅год, DELTA Max 2000 Вт⋅год та DELTA Pro із додатковими батареями загальною ємністю 7200 Вт⋅год.

Ви почуєте відповіді на наступні запитання:

? чи можна живити за допомогою станцій EcoFlow опалювальні котли та яку кількість часу?

? як забезпечити кухню та вітальню електроенергією без підключення до центральної електромережі?

? як довго будинок може функціонувати автономно, поза централізованим живленням?

Реєстрація обов’язкова, участь безкоштовна. До зустрічі!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами