Запрошуємо на польову демонстрацію агродронів XAG. Керуйте інноваціями та заощаджуйте ресурси

August 29, 2023
Запрошуємо на польову демонстрацію агродронів XAG. Керуйте інноваціями та заощаджуйте ресурси
   
Запрошуємо наших клієнтів, партнерів і всіх зацікавлених аграріїв відвідати Польову демонстрацію агродронів XAG, що відбудеться 24 травня на Київщині (Кагарлицький район).

Група компаній DroneUA, у якості ексклюзивного дистриб’ютора, інтегрує інноваційні роботизовані рішення XAG в українське агровиробництво з 2020 року. І сьогодні Україна вже стала №1 на світовому ринку за швидкістю впровадження дронів-обприскувачів у сільське господарство та зайняли лідерські позиції на загальноєвропейському ринку, попри надскладні для бізнесу умови.

В умовах нових викликів 2023 року технологічні рішення XAG доводять свою реальну ефективність, допомагають заощадити велику кількість ресурсів і підвищити врожайність з гектара. Втім, агродрони – це не лише інноваційно і дієво, а й просто та доступно. І ми вкотре доведемо це під час практичної демонстрації дронів у польових умовах.

Під час події на вас чекає:

обговорення перспектив і викликів агросезону 2023;
презентація новинок XAG: оновлена лінійка наземної роботизованої платформи XAG R150, автопілот XAG AutoPilot Console;
експертний огляд технічних особливостей нового найпотужнішого агродрона XAG P100 і двороторного дрона-обприскувача XAG V40;
цікаві кейси від сервісних компаній, що надають послуги агродронами;
практична демонстрація агродронів XAG V40 і XAG P100 в полі;
детальний розгляд особливостей обладнання в експлуатації від операторів агродронів DroneUA.
Реєструйтесь безкоштовно: https://forms.gle/R1f3xsxdehcUoni98

Запрошуємо вас долучитися до заходу – буде потужно, інноваційно та корисно!

Інформація щодо точного місця та часу події буде надіслана кожному учаснику особисто напередодні, з міркувань безпеки.

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами