Запрошуємо на практичну конференцію «Ефективний захист сої та соняшнику. Підвищуємо маржинальність із агродронами»

August 29, 2023
Запрошуємо на практичну конференцію «Ефективний захист сої та соняшнику. Підвищуємо маржинальність із агродронами»
   
Шановні клієнти, партнери, аграрії і представники агрохолдингів!

Хочемо повідомити вам про перенесення нашої практичної конференції «Ефективний захист сої та соняшнику. Підвищуємо маржинальність із агродронами», що мала відбутися 27 червня на Рівненщині (Костопільський р-н).

Про актуальну дату проведенння заходу повідомимо згодом.

Одними з найбільш високомаржинальних культур є соя та соняшник. Утім, для отримання їх високого врожаю критично необхідно правильно вибудовувати стратегію захисту посівів і точно дотримуватись термінів внесення препаратів. Зробити це, незважаючи на нестабільні економічні та кліматичні умови 2023 року, можна завдяки застосуванню інноваційних технологій.

Соя, як досить вибаглива культура, потребує ретельного підходу до захисту на всіх стадіях вегетації. Одна помилка може перекреслити всі зусилля. З агродронами можна уникнути несвоєчасного захисту та суттєвих втрат врожаю через витоптування. Соняшник є однією з найбільш прибуткових і затребуваних на світовому ринку культур. Незабаром розпочинається активний період обробки його посівів від хвороб і шкідників. Тому саме час ретельно підготуватися до проведення операцій і внести корективи у технологію захисту, що забезпечать найкращий результат з гектара.

Під час практичної конференції ми розглянемо особливості вирощування цих культур, знайдемо шляхи оптимізації виробництва та розповімо, як підвищити врожайність за допомогою агродронів.

У рамках програми розкриємо теми:

✔️Проблематика захисту соняшнику на середніх фазах розвитку: загрози, наслідки, технологічні рішення.

✔️Аналіз технологічної карти захисту сої: шляхи покращення урожайності за допомогою агродронів.

✔️Особливості внесення ЗЗР і десикантів агродронами на сої та соняшнику. Практичний досвід агровиробників і сервісних компаній.

✔️Адаптація засобів захисту для ультрамалооб’ємного внесення. Рекомендації виробників, ризики і способи їх уникнення.

✔️Розрахунок додатковиого прибутку від використання агродронів.

✔️Дрони-обприскувачі XAG: продуктивність, технологічні можливості, простота експлуатації.

✔️Отримання дозволів на польоти агродронів. Виклики та шляхи вирішення.

✔️Демонстрація агродронів XAG V40 і XAG P100. Огляд робочого комплекту. Особливості експлуатації: створення місії, заправка розчинів та сипучих, внесення, заміна і заряджання батарей та ін.

Реєструйтесь на подію безкоштовно: https://forms.gle/8qsPvmFE8pkZtAou5

Долучайтеся до події. Буде корисно, продуктивно та технологічно.

Інформація щодо точного місця та часу події буде надіслана кожному учаснику особисто напередодні, з міркувань безпеки.

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами