Запрошуємо на передстартову онлайн-презентацію платформи FarmFleet

September 08, 2023
Запрошуємо на передстартову онлайн-презентацію платформи FarmFleet
   

Раніше ми анонсували перший онлайн-сервіс власної розробки для розвитку сервісного агробізнесу. Щоб познайомити з ним ближче та відповісти на всі питання, що вас цікавлять, запрошуємо відвідати наш онлайн-захід.

Під час зустрічі ми:

– поговоримо про перспективи розвитку ринку аутсорс-послуг в агро та можливості для розумної організації ринку з платформою FarmFleet;

– проаналізуємо, які основні можливості та виклики агросезону 2022 для сервісного бізнесу з надання послуг агродронами;

– презентуємо функціонал платформи FarmFleet для партнерів;

– анонсуємо дату ринкового запуску платформи FarmFleet.

Спікер: Олександр Хижняк, співзасновник FarmFleet, експерт з AgTech-трансформацій в агробізнесі.

Дата: 6 липня 2022 року, початок о 16:00

Платформа: ZOOM

Запрошуємо приєднатись до зустрічі власників агродронів та представників сервісних компаній.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/rc7oazBSoZ7VqUoE8

Під час реєстрації ви можете залишити запитання. Також на вказаний під час реєстрації e-mail за 1 годину ми відправимо посилання на трансляцію.

FarmFleet – спеціалізована онлайн-платформа, яка стане майданчиком для зустрічі двох сторін: сервісних компаній, які надають послуги внесення ЗЗР та аграріїв, яким ці послуги потрібні. Замовити послуги дронами тепер можна буде практично в один клік.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами