Запрошуємо відвідати серію експертних вебінарів “Дрони в агро: досвід та можливості”

September 08, 2023
Запрошуємо відвідати серію експертних вебінарів “Дрони в агро: досвід та можливості”
   

Вебінари відбудуться за підтримки Програми USAID Агро, в рамках спільного Проєкту «Надання послуг ММСП з використання роботизованих та безпілотних технологій».

На вас чекають три максимально інформативні зустрічі з експертами ринку, представниками сервісних компаній та агровиробниками, які поділяться власним досвідом використання дронів-обприскувачів.

Теми та дати проведення вебінарів:

☑️ 01 листопада, 16:00-17:00

Тема «Результати агросезону 2022. Економічна ефективність використання дронів-обприскувачів».

☑️ 08 листопада, 16:00-17:00

Тема «Особливості використання дронів-обприскувачів при обробці зернових, олійних культур, в садівництві та ягідництві».

☑️ 15 листопада, 16:00-17:00

Тема «Агродрони: купуємо власний чи замовляємо послуги? Розбір ефективної моделі для різних типів підприємств. Переваги та виклики наявності власного флоту дронів».

Участь безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/wyM7nTtdAgJhtKQH7

Вебінари проходитимуть на платформі ZOOM з можливістю поставити запитання експертам. Посилання для підключення буде надіслано на електронну скриньку, вказану при реєстрації.

Слідкуйте за сторінкою компанії, детальна програма кожної онлайн-події згодом ?

? Нагадаємо, що протягом сезону в рамках Проєкту 92 агровиробники отримали нові/покращені послуги з внесення ЗЗР дронами-обприскувачами. Проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.

До зустрічі на вебінарах!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами