Запрошуємо на ТехноHUB від DroneUA

September 13, 2023
Запрошуємо на ТехноHUB від DroneUA
   

26 березня в рамках зернового форуму “ELEVETOR” відбудеться ТехноHUB, під час якого команда DroneUA презентує найінноваційніні технології для сільського господарства у світі – XAG.

Учасники хабу ознайомляться з продуктовою лінійкою XAG і дізнаються:

  • можливості рішень від XAG;
  • особливості їх застосування:
  • способи підвищення ефективності агробізнесу за допомогою БПЛА.

Також DroneUA допоможе окреслити детальний план дій з побудови власної роботизованої екосистеми. Спеціалісти компанії розкажуть і допоможуть засвоїти всю необхідну інформацію по роботі з промисловими дронами безпосередньо на Ваших об’єктах.

Під час заходу на учасників очікує відкриття “Конференції Інновацій” з Валерієм Яковенко та масштабний розіграш.

XAG – один з провідних виробників БПЛА у світі, що розробляє рішення для внесення засобів захисту рослин за допомогою дронів і наземних роботів. Технічні рішення компанії дозволяють фермерам значно скоротити використання пестицидів і уникнути розтрати водних ресурсів.

Завдання XAG та DroneUA в Україні – створити екосистему високотехнологічних рішень і доступну інфраструктуру для українських аграріїв.

ТехноHUB пройде в рамках найбільшого в Україні аграрного Форуму галузей зберігання, переробки, трейдингу і логістики зернових Grain Storage Forum “ELEVATOR”.

Промокод DroneUA дарує Вам знижку 10% на участь у форумі.

Зв’язатися з організаторами:

тел. / Факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03.

e-mail: elevator.grainforum@ukr.net, proagro-inform@ukr.net

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами