Запрошуємо на вебінар “Усе, що треба знати про заявки на ВПП”

September 13, 2023
Запрошуємо на вебінар “Усе, що треба знати про заявки на ВПП”
   

21 липня о 14:00 DroneUA проведе заключний вебінар із серії “Дозволи на польоти дроном”, де буде розглянуто найважливіші моменти в оформленні заявок на використання повітряного простору (ВПП) безпілотниками.

Експерт у сфері використання повітряного простору Сергій Дроздов розкаже, що треба знати з питань ВПП України експлуатантам дронів і опише покроковий процес подачі заявок.

Ви дізнаєтеся:

  • необхідність та порядок подання заявок на ВПП;
  • порядок отримання необхідних дозволів/погоджень на польоти БППС;
  • порядок запитування дозволів та умови ВПП у день провадження діяльності з використанням повітряного простору;
  • елементи структури повітряного простору України та їх призначення;
  • особливості інформування про польоти дронами.

Також у рамках вебінару ми ознайомимо учасників з найпопулярнішими видами порушень використання повітряного простору й поділимося найважливішою інформацією щодо рівнів відліку висот польотів.

Буде корисно й дуже цікаво.

Участь у вебінарі безкоштовна. Реєструйтеся прямо зараз!

Реєстрація
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами