Запрошуємо підтримати DroneUA в голосуванні за найкращі бізнес-проєкти 2021 року в рамках “Премії СУП”!

September 09, 2023
Запрошуємо підтримати DroneUA в голосуванні за найкращі бізнес-проєкти 2021 року в рамках “Премії СУП”!
   

Команда DroneUA стала номінантом “ПРЕМІЇ СУП” (Спілка Українських Підприємців) — щорічної відзнаки найкращих українських підприємців, яка популяризує проривні практики вітчизняного бізнесу.

Група компаній представлена відразу в трьох номінаціях. Запрошуємо проголосувати за DroneUA в кожній з них.

ПРОРИВ РОКУ

Яскравим прикладом технологічного прориву  є використання робототехніки в сільському господарстві. В агробізнесі України дрони, які постачаються  DroneUА, стали візитною карткою технологій, що динамічно розвиваються, і прикладом для всіх європейських країн, як високотехнологічні рішення можуть збільшити економічну ефективність бізнесу.

ЛІДЕР ЗМІН

Дрони, автопілоти, метеорологічні станції та інші цифрові технології — це більше не прерогатива великого бізнесу. Це технології, які доступні кожному маленькому фермеру. У цьому ми бачимо наш внесок і продовжуємо працювати в даному напрямку.

КРАЩЕ ТЕХНОЛОГІЧНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Використання дронів дозволяє на 30% зменшити кількість добрив, ЗЗР та інших активних речовин, на 95% зменшити об’єм води, яка необхідна для їх внесення. Використання дронів дає можливість уникнути ущільнення грунту при здійсненні технологічної операції через відсутність технологічних колій, а також зменшує карбоновий слід сільського господарства — у порівнянні з традиційною технікою дрони використовують у 20 разів менше бензину.

Будемо дуже вдячні за вашу підтримку!

Голосування

 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами