Приєднуйтесь до онлайн-вебінару “В автоматизацію разом з DOBOT”!

September 09, 2023
Приєднуйтесь до онлайн-вебінару “В автоматизацію разом з DOBOT”!
   

Спільно з нашими партнерами COBOT, запрошуємо на онлайн-вебінар “В автоматизацію разом з DOBOT”, що відбудеться 2 грудня о 16:00. В рамках вебінару буде презентоване обладнання китайської компанії DOBOT — роботи-маніпулятори, що використовуються в різних галузях промисловості.

Учасники дізнаються, як DOBOT допомагає підвищити продуктивність підприємства за допомогою промислових колаборативних роботів та спеціальної навчальної програми. Щоб проілюструвати прості у використанні та ефективні рішення компанії, ми представимо реальні кейси.

Про DOBOT: Компанія DOBOT є провідним постачальником інтелектуальної робототехніки з Китаю для виробництва, торгівлі та STEAM-навчання. DOBOT пропонує безпечну, доступну та інноваційну робототехніку для досягнення високої якості робіт, співпраці між людиною і технікою по всьому світу. Компанія заснована у 2015 році, і сьогодні в ній працюють понад 400 співробітників.

ДетальнішеБезкоштовна реєстрація
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами