Вітайте DroneUA на Битві Агротитанів 2021

September 13, 2023
Вітайте DroneUA на Битві Агротитанів 2021
   

DroneUA – учасник наймасштабнішої польової демонстрації сільськогосподарської техніки в Україні Битви Агротитанів, мета якої презентувати аграріям нові технічні досягнення для підвищення рентабельності виробництва.

У рамках події буде представлено найінноваційніше безпілотне обладнання для сільського господарства від XAG – лідера серед виробників агродронів у світі.

Аграрії особисто познайомляться з роботою еталонного рішення для внесення засобів захисту рослин XAG XP2020, який став першим в Україні агродроном, що зміг показати заявлену виробником продуктивність 18 га/год безпосередньо під час роботи на українських полях.

Також DroneUA проведе практичну демонстрацію ексклюзивної роботизованої платформи XAG R150, що вже в перший сезон роботи в Україні змогла вразити фермерів своєю ефективністю й багатофункціональністю. Учасники не лише побачать, як відбувається запуск та управління R150, а навіть самостійно зможуть покерувати нею.

У цьому році Битва Агротитанів відбудеться на трьох аренах:

  1. Хмельницька область, Білогірський район, смт. Білогір’я, Агрофірма «Перлина Поділля».
  2. Полтавська область, Карлівський район, село Попівка, ПП «Ланна Агро».
  3. Київська область, Тетіївський район, село Степове, ТОВ «ТАК-Агро».

Чекаємо Вас на всіх локаціях! Будем випробовувати новітні технології XAG разом!

Хочете отримати особисту консультацію менеджерів DroneUA прямо під час події? Заповнюйте форму, і ми зв’яжемося з Вами.

Обладнання XAG
Реєстрація
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами