Продовжуємо робити робототехніку доступнішою для аграріїв разом з Програмою USAID АГРО

September 08, 2023
Продовжуємо робити робототехніку доступнішою для аграріїв разом з Програмою USAID АГРО
   

Наприкінці травня група компаній DroneUA (ТОВ “ДІДЖІ ФЛАЙ”) та Програма USAID з аграрного та сільського розвитку – АГРО, що впроваджується компанією Chemonics International, відновили роботу в рамках масштабного Проєкту з популяризації та використання безпілотних та роботизованих технологій.

Наразі ми завершили один із чергових етапів програми та готові ділитись першими успішними результатами. Протягом червня ми активно працювали з аграріями з різних регіонів, проводили внесення сезонних ЗЗР та добрив повітряними та наземними дронами.

На сьогодні 35 українських агровиробників вже долучилися до Проєкту, ознайомилися з передовими технологіями ультрамалооб’ємного внесення ЗЗР та перевірили, як це працює в полях на конкретних культурах та з конкретними препаратами. Відгуки від учасників ще раз підтверджують: дрони – це економія води, ЗЗР та пального, що цього року особливо актуально через значний дефіцит.

Роботи в рамках Проєкту проводились в різних областях України, зокрема у Тернопільській, Закарпатській, Хмельницькій, Львівській, Житомирській, Рівненській. Сезон ще у своїй активній фазі, нові технології, що здатні підвищувати ефективність агровиробництва, викликають в аграріїв неабиякий інтерес, тому команда продовжує далі реалізовувати нові етапи Проєкту та планує виконання нових завдань.

Попереду 1,5 надзвичайно активних місяців, коли ми можемо наочно доводити економічність використання дронів, надавати інформаційну підтримку та робити інновації ще доступнішими та ближчими українським агровиробникам.

Запрошуємо аграріїв, які бажають переконатись в ефективності внесення ЗЗР дронами-оприскувачами на своїх полях долучитись до Проєкту. Для цього, заповніть заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1yiepQqjuA856pphT6fhacNVLXHuMeA2GOL8d3qT6x2k

Експерт DroneUA обов’язково з вами сконстатує та надасть детальну консультацію. Більше про Проєкт читайте тут: https://drone.ua/proekt-usaid-ta-droneua/

Довідкова інформація:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП).

Цілі Програми USAID AГРО: покращення продуктивності та доступу до ринків у цільових ланцюгах доданої вартості, удосконалення функцій підтримки та нормативно-правової бази у аграрному секторі.

Програма USAID АГРО прийняла виклики війни і адаптувала свою діяльність, щоб допомогти реанімувати ланцюги постачання, відновити економічну активність агровиробників, побудувати сильну і життєздатну ринкову систему і забезпечити продовольчу безпеку в Україні та світі.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами