Проект з розвитку громад від МОМ у дії – компанія DroneUA вчила рожищенську молодь пілотувати дрони

September 13, 2023
Проект з розвитку громад від МОМ у дії – компанія DroneUA вчила рожищенську молодь пілотувати дрони
   

22 лютого у рамках проекту «Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад» від Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні компанія DroneUA провела навчання з пілотування дронів для представників та представниць молодіжної ініціативи «Екологічний патруль Рожищенської громади».

Відповідно до умов проєкту дрони мають використовуватися для моніторингу стану довкілля в громаді. БПЛА допоможуть виявляти підпали сухої трави, виникнення стихійних сміттєзвалищ та інші проблеми в навколишньому середовищі.

Пілот-оператор компанії DroneUA Андрій Погодін ознайомив учасників ініціативної групи з Рожищенської громади з теорією, провів практичні заняття й дав можливість кожному спробувати себе в ролі пілота дрона.

Проект «Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад» фінансується Посольством Великої Британії, сприяє зусиллям Уряду України зі зміцнення сталого розвитку та згуртованості громад завдяки залученню молоді.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами